RD Chlumek

Exkluzivní nabídka: Rozestavěný rodinný dům v Chlumku u Velkého Meziříčí s nadstandardním řešením a impozantními výhledy na okolní přírodu.

Exkluzivní nabídka: Moderní luxusní betonový rodinný dům s bazénem ve fázi hrubé stavby v Chlumku u Žďáru nad Sázavou

Nabízíme k prodeji exkluzivní moderní rodinný dům s unikátním designem ve fázi hrubé stavby, nacházející se v malebné obci Chlumek u Žďáru nad Sázavou. Dispozice domu je 5+1 s celkovou užitnou plochou přibližně 528 m2. Luxusní vybavení domu zahrnuje bazén s protiproudem o rozměrech 25 m2 a garáž s kapacitou pro 5 aut, o výměře 88 m2. Součástí domu je také moderní fitcentrum.

Výjimečný dům je postavený z betonového skeletu s vynikající termoizolací, eliminující tepelné mosty. Díky nízkoenergetickému provozu je dům energeticky úsporný a extrémně odolný, zároveň splňuje normy pasivního domu. V rámci domu byl vyhlouben vrt o hloubce 100 m pro tepelné čerpadlo a získáno povolení na vrt studny.

Dispozice domu zahrnuje ložnice, šatnu, kuchyň, halu, obývací pokoj, fitcentrum a krytý bazén v prvním patře. Druhé patro dominuje velký obývací pokoj s terasou. Celkem má dům 3 koupelny a 3 toalety. Možnost dokoupení sousedního pozemku o velikosti 5923 m2.

Energetický štítek přidělil domu třídu B. Velkou výhodou je možnost přizpůsobení domu podle individuálních preferencí budoucího majitele. Inspirujte se přiloženou vizualizací.

Chlumek je klidná obec v okrese Žďár nad Sázavou s 168 obyvateli, situovaná 12 km západně od Velkého Meziříčí. Sousedí s obcemi Otín, Kamenice, Pavlínov a Měřín. Součástí obce jsou osady Benešov a Dvůr.

Nyní máte jedinečnou příležitost stát se majitelem tohoto luxusního domu. Prohlídky jsou k dispozici kdykoliv po předchozí domluvě. Nezmeškejte tuto příležitost a investujte do jedinečného bydlení.

Cena : 6.900.000,- Kč

Tel: 604803424

Provozovatel :  JLP system s.r.o., Poštovní 16, Velké Meziříčí, +420 777 938 777, vyrobeno PEMFIN
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!