Půdní vestavby

Máte na výběr, zda předělat podkroví ihned nebo později. Je však důležité, abyste měli jasno v tom, jak chcete podkroví využít. Je velmi vhodný jako sklad krabic, starého nábytku apod. Na druhou stranu, pokud se střešní konstrukce nerozšíří, mohli byste také plýtvat cenným obytným prostorem. Do jaké míry a jak velký obytný prostor je v podkroví k dispozici, závisí na tvaru střechy a střešní konstrukci. Jedná-li se například o vaznicový krov, pak je třeba při návrhu interiéru a vybavení zohlednit nosné trámy uprostřed místnosti.


Půdní vestavby jsou velmi oblíbeným způsobem, jak rozšířit prostory obytné plochy domu. Vestavba představuje zajímavé a originální řešení využití půdní plochy, samozřejmě spolu s kvalitně odvedenou prací.
Půdní vestavba zlepší vzhled celého domu, vyřeší se tím i případná oprava střechy nebo i zateplení stropu najednou. Tímto se dá ušetřit i nemalé peníze za energie na vytápění.

Realizaci půdních vestaveb provádí firma JLP systém precizně a důsledně s ohledem na využitelnou plochu půdy. Většinou provádíme montáže sádrokartonových konstrukcí za užití sádrokartonu od předních firem. S realizací půdní vestavby zároveň provádíme zateplení půdních prostor, montáž střešních oken, elektrointalace a montáž topení.Pro bližší informace, nebo pro kalkulaci nás kontaktujte zde :

Provozovatel :  JLP system s.r.o., Poštovní 16, Velké Meziříčí, +420 777 938 777, vyrobeno PEMFIN
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!